Реєстрація аукціонних будинків - Peregrin Capital Group
Your protection and comfort
during legal proceedings
March 22, 2016 Реєстрація аукціонних будинків

Реєстрація аукціонних будинків здійснюється за загальним правилом реєстрації підприємств. Найчастіше аукціонні будинки реєструються у формі ТОВ з КВЕД 47.79 – роздрібна торгівля уживаними товарами в магазинах, куди включається діяльність аукціонних будинків (роздрібна). Тобто, для реєстраціє аукціонного будинку необхідна спеціальна заявка встановленого зразка, Копія Статуту, Копія протоколу про призначення директора, від засновника фізичної особи – копія паспорта, ідентифікаційного коду, якщо засновник юридична особа – копія довідки про реєстрацію юридичної особи.

В подальшому для діяльності аукціонного будинку необхідно мати чіткий договір приєднання, який би встановлював правила за якими здійснюється аукціон, хто може бути учасником, та яким чином здійснюється укладення договору купівлі-продажу. Також потрібні спеціальні договори купівлі-продажу, які засвідчуватимуть факт участі осіб у аукціонах. Для діяльності аукціонів потрібні й послуги експертної оцінки творів мистецтва, у випадку продажу творів мистецтва за кордон, необхідне проведення державної експертизи.

Для реєстрації інтернет-аукціонів правила не змінні, за виключенням того, що в більшості випадків організатором інтернет-аукціонів є особа, зареєстрована як фізична особа-підприємець.

Для реєстрації картинної галереї необхідна ідентична процедура, за винятком КВЕД – 47.78, цей клас включає діяльність комерційних картинних галерей.

Олена Коваленко

January 18, 2019 В Україні будуть введені нові засади соціальних послуг

17 січня 2019 р. Верховна Рада України прийняла Закон «Про соціальні послуги», який визначає основні організаційні та правові засади надання соціальних послуг, спрямованих на профілактику, подолання складних життєвих обставин та мінімізацію їх наслідків, особам, які перебувають у складних життєвих обставинах.

January 8, 2019 З 1 січня 2019 року починають діяти нові правила двосторонньої торгівлі з ЄС

З 1 січня 2019 року між Україною та Європейським Союзом у двосторонній торгівлі розпочато застосування положень Регіональної конвенції про пан-євро-середземноморські преференційні правила походження.

December 17, 2018 Реформування державних і комунальних ЗМІ: стан та перспективи

Відповідно до Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», 31 грудня 2018 року є останнім днем, коли засоби масової інформації можуть здійснити роздержавлення, в іншому випадку – їх свідоцтво буде анульовано Міністерством юстиції України і вони не матимуть права випускати газети або журнали.