Національною поліцією України проводиться Всеукраїнська оперативно-профілактична операція «Пірати» - Peregrin Capital Group
Your protection and comfort
during legal proceedings
October 4, 2016 Національною поліцією України проводиться Всеукраїнська оперативно-профілактична операція «Пірати»

Згідно відомостей офіційного сайту Національної поліції України, з 5 вересня 2016 року в Україні проводиться Всеукраїнська оперативно-профілактична операція «Пірати».

Мета оперативно-профілактичних заходів – виявлення та документування протиправної діяльності суб’єктів господарювання, окремих осіб та членів організованих злочинних груп, що спеціалізуються на виготовленні, підробці, відтворенні, збуті та розповсюдженні об’єктів інтелектуальної власності з боку організованих злочинних груп та окремих осіб, що спеціалізуються на вчиненні кримінальних правопорушень у сфері інтелектуальної власності з використанням системи Інтернет.

Заплановано, що операція триватиме один місяць, тобто до 05.10.2016 року, проте деякі підрозділи кіберполіції, зокрема кіберполіцейські Сумської області долучились до проведення цієї операції лише 30.09.2016 року, про що опубліковано новину на офіційному сайту.

За таких обставин є всі підстави очікувати активізації оперативно-розшукової діяльності кіберполіцейських, у тому числі і у Харківському регіоні, оскільки кіберполіція Сумщини підпорядковується Слобожанському управлінню кіберполіції, до складу якого входить і Відділ протидії кіберзлочинності у Харківській області.

Більш детально див.: https://www.npu.gov.ua/uk/publish/article/1513895

Для того, щоб знати та розуміти як діяти у разі несподіваного та неочікуваного візиту правоохоронців, юридична компанія «Peregrin Capital Group» проводить семінар 10.10.2016 року, який об’єднає провідних спеціалістів в IT-сфері, керівництво кіберполіції України, професійних адвокатів у сфері захисту IT-бізнесу, з метою обговорення проблем та перспектив роботи IT-компаній у правовому полі України.

Зокрема будуть обговорюватись питання дій власників та керівників IT-компаній під час проведення слідчих дій щодо їх співробітників та компаній.

Станіслав Борисов

January 18, 2019 В Україні будуть введені нові засади соціальних послуг

17 січня 2019 р. Верховна Рада України прийняла Закон «Про соціальні послуги», який визначає основні організаційні та правові засади надання соціальних послуг, спрямованих на профілактику, подолання складних життєвих обставин та мінімізацію їх наслідків, особам, які перебувають у складних життєвих обставинах.

January 8, 2019 З 1 січня 2019 року починають діяти нові правила двосторонньої торгівлі з ЄС

З 1 січня 2019 року між Україною та Європейським Союзом у двосторонній торгівлі розпочато застосування положень Регіональної конвенції про пан-євро-середземноморські преференційні правила походження.

December 17, 2018 Реформування державних і комунальних ЗМІ: стан та перспективи

Відповідно до Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», 31 грудня 2018 року є останнім днем, коли засоби масової інформації можуть здійснити роздержавлення, в іншому випадку – їх свідоцтво буде анульовано Міністерством юстиції України і вони не матимуть права випускати газети або журнали.