28.10.2016 відбувся форум присвячений питанням інтелектуальної власності - Peregrin Capital Group
Your protection and comfort
during legal proceedings
October 28, 2016 28.10.2016 відбувся форум присвячений питанням інтелектуальної власності

Юристи компанії Peregrin Capital Group взяли участь у Національному форумі «Всеукраїнське громадське обговорення реформи державної системи правової охорони інтелектуальної власності в Україні», що відбувся 28.10.2016 в Національній академії правових наук України.

У форумі взяли участь представники органів державної влади, місцевого самоврядування, наукової, юридичної та бізнес спільноти.

В рамках даного форуму відбулося урочисте підписання меморандуму про співпрацю між Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, Харківською обласною державною адміністрацією та Харківською обласною радою.

Метою форуму було публічне обговорення Концепції реформування державної системи правової охорони інтелектуальної власності в Україні. У Концепції з урахуванням передового досвіду іноземних держав з розвиненою економікою запропоновано запровадження дворівневої структури державної системи правової охорони інтелектуальної власності шляхом створення національного органу інтелектуальної власності, який належатиме до сфери управління Мінекономрозвитку.

Очікуваними результатами реалізації концепції є:

-створення прозорої та ефективної структури державного управління сферою інтелектуальної власності;

-поліпшення якості та підвищення ефективності роботи органів управління державної системи правової охорони інтелектуальної власності;

-спрощення та забезпечення прозорості процедур набуття та розпорядження правами інтелектуальної власності;

-забезпечення впровадження ефективного механізму захисту прав інтелектуальної власності;

-створення умов для розбудови національної інноваційної системи.

Серед доповідачів форуму були присутні:

Кубів С.І. – Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі України;

Стефанчук Р.О. – доктор юридичних наук, професор;

Мініч О.О. – директор Департаменту розвитку інновацій та інтелектуальної власності Мінекономрозвитку України;

Сімсон Е.А. – доктор технічних наук, професор;

Блажівська О.Є. – доктор юридичних наук, суддя Господарського суду м. Києва;

Святоцький О.Д. – доктор юридичних наук, професор.

Серед актуальних питань, що піднімалися під час проведення форуму слід відзначити наступні: державна політика у сфері інтелектуальної власності України, High Tech Office як інструмент інноваційної екосистеми України, перспективи створення Вищого суду з питань інтелектуальної власності, міжнародні стандарти захисту прав інтелектуальної власності та проблеми їх імплементації в Україні.

Сподіваємося, що реформування державної системи правової охорони інтелектуальної власності призведе до позитивних змін для усіх представників цієї сфери, яка є однією з найбільш перспективних для розвитку нашої держави.

August 5, 2019 В Україні буде діяти спрощена процедура надання послуг в сфері пенсійного забезпечення

2 серпня 2019 року набрала чинності постанова Кабінету міністрів України № 681 від 17.07.2019 «Про оптимізацію надання адміністративних послуг у сфері пенсійного забезпечення», якою передбачено запровадження онлайн послуг в сфері пенсійного забезпечення.

July 11, 2019 В Україні запроваджено проект е-Малятко

Кабінет міністрів України 10 липня 2019 р. ухвалив постанову, яка дає старт реалізації проекту в сфері електронних послуг е-Малятко. Враховуючи щорічну народжуваність близько 400 000 дітей, реалізація проекту призведе у масштабі держави до вагомої економії коштів та часу для громадян, органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

June 7, 2019 Верховна Рада прийняла ЗУ «Про тимчасові слідчі комісії і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України»

6 червня 2019 року Верховна Рада України прийняла Закон України «Про тимчасові слідчі комісії і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України» № 1098, який передбачає практичну реалізацію процедури імпічменту президента України.