В Україні пропонується нараховувати допомогу при народженні дитини в розмірах прожиткового мінімуму для дітей до 6 років - Peregrin Capital Group
Your protection and comfort
during legal proceedings
January 30, 2017 В Україні пропонується нараховувати допомогу при народженні дитини в розмірах прожиткового мінімуму для дітей до 6 років

В Україні допомогу при народженні дитини пропонується нараховувати в розмірах прожиткового мінімуму для дітей у віці до 6 років:

– на першу дитину – 52 розміри прожиткового мінімуму;

– на другу дитину – 70 розмірів прожиткового мінімуму

– на третю і кожну наступну дитину – 120 розмірів прожиткового мінімуму.

Виплату допомоги передбачається здійснювати таким чином:

– одноразово при народженні: першої дитини – 15 ПМ, другої дитини – 25 ПМ, третьої і наступних – 40 ПМ;

– решту суми допомоги – протягом наступних 36 місяців рівними частинами в порядку, встановленому Кабміном.

Щомісячний розмір виплати допомоги не може бути менше розміру прожиткового мінімуму для дітей у віці до 6 років, встановленого на момент здійснення виплат.

Такі зміни запропоновані депутатським законопроектом № 5709 «Про внесення змін до Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» щодо розміру допомоги при народженні дитини та порядку її виплати з метою підвищення народжуваності в Україні».

Нагадаємо, що зараз допомога при народженні дитини призначається у розмірі 41 280 грн. Виплата допомоги здійснюється одноразово в сумі 10 320 грн, решта суми допомоги виплачується протягом наступних 36 місяців рівними частинами.

Світлов Сергій

August 5, 2019 В Україні буде діяти спрощена процедура надання послуг в сфері пенсійного забезпечення

2 серпня 2019 року набрала чинності постанова Кабінету міністрів України № 681 від 17.07.2019 «Про оптимізацію надання адміністративних послуг у сфері пенсійного забезпечення», якою передбачено запровадження онлайн послуг в сфері пенсійного забезпечення.

July 11, 2019 В Україні запроваджено проект е-Малятко

Кабінет міністрів України 10 липня 2019 р. ухвалив постанову, яка дає старт реалізації проекту в сфері електронних послуг е-Малятко. Враховуючи щорічну народжуваність близько 400 000 дітей, реалізація проекту призведе у масштабі держави до вагомої економії коштів та часу для громадян, органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

June 7, 2019 Верховна Рада прийняла ЗУ «Про тимчасові слідчі комісії і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України»

6 червня 2019 року Верховна Рада України прийняла Закон України «Про тимчасові слідчі комісії і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України» № 1098, який передбачає практичну реалізацію процедури імпічменту президента України.