В Україні пропонується нараховувати допомогу при народженні дитини в розмірах прожиткового мінімуму для дітей до 6 років - Peregrin Capital Group
Your protection and comfort
during legal proceedings
January 30, 2017 В Україні пропонується нараховувати допомогу при народженні дитини в розмірах прожиткового мінімуму для дітей до 6 років

В Україні допомогу при народженні дитини пропонується нараховувати в розмірах прожиткового мінімуму для дітей у віці до 6 років:

– на першу дитину – 52 розміри прожиткового мінімуму;

– на другу дитину – 70 розмірів прожиткового мінімуму

– на третю і кожну наступну дитину – 120 розмірів прожиткового мінімуму.

Виплату допомоги передбачається здійснювати таким чином:

– одноразово при народженні: першої дитини – 15 ПМ, другої дитини – 25 ПМ, третьої і наступних – 40 ПМ;

– решту суми допомоги – протягом наступних 36 місяців рівними частинами в порядку, встановленому Кабміном.

Щомісячний розмір виплати допомоги не може бути менше розміру прожиткового мінімуму для дітей у віці до 6 років, встановленого на момент здійснення виплат.

Такі зміни запропоновані депутатським законопроектом № 5709 «Про внесення змін до Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» щодо розміру допомоги при народженні дитини та порядку її виплати з метою підвищення народжуваності в Україні».

Нагадаємо, що зараз допомога при народженні дитини призначається у розмірі 41 280 грн. Виплата допомоги здійснюється одноразово в сумі 10 320 грн, решта суми допомоги виплачується протягом наступних 36 місяців рівними частинами.

Світлов Сергій

January 18, 2019 В Україні будуть введені нові засади соціальних послуг

17 січня 2019 р. Верховна Рада України прийняла Закон «Про соціальні послуги», який визначає основні організаційні та правові засади надання соціальних послуг, спрямованих на профілактику, подолання складних життєвих обставин та мінімізацію їх наслідків, особам, які перебувають у складних життєвих обставинах.

January 8, 2019 З 1 січня 2019 року починають діяти нові правила двосторонньої торгівлі з ЄС

З 1 січня 2019 року між Україною та Європейським Союзом у двосторонній торгівлі розпочато застосування положень Регіональної конвенції про пан-євро-середземноморські преференційні правила походження.

December 17, 2018 Реформування державних і комунальних ЗМІ: стан та перспективи

Відповідно до Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», 31 грудня 2018 року є останнім днем, коли засоби масової інформації можуть здійснити роздержавлення, в іншому випадку – їх свідоцтво буде анульовано Міністерством юстиції України і вони не матимуть права випускати газети або журнали.