В Україні розпочав роботу проект щодо подання заяв у сфері державної реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет - Peregrin Capital Group
Your protection and comfort
during legal proceedings
February 6, 2017 В Україні розпочав роботу проект щодо подання заяв у сфері державної реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет

Відповідний наказ Мін’юсту від 2 грудня 2016 року № 3446/5 набрав чинності 1 лютого 2017 року.

Згідно з нововведенням фізичні особи можуть подати заяви у сфері державної реєстрації актів цивільного стану з накладенням електронних цифрових підписів або звернення щодо формування таких заяв через Інтернет з використанням веб-порталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану».

Для електронної реєстрації на порталі слід заповнити форму, зазначивши ПІБ, логін, адресу електронної пошти.

Необхідно також заповнити заяву, передбачену Правилами державної реєстрації актів цивільного стану в Україні, Правилами внесення змін до актових записів цивільного стану, їх поновлення та анулювання, Інструкцією щодо ведення Державного реєстру актів цивільного стану громадян, звернення для їх подальшої передачі до відділів РАЦС.

Після цього потрібно надіслати до відділів РАЦС скан-копії документів, необхідних для державної реєстрації актів цивільного стану, внесення змін до актових записів, їх поновлення та анулювання, у форматі, придатному для роздрукування або зчитування цих документів в електронному вигляді,  записатися на відвідування відділу РАЦС із зазначенням зручних дати та часу, сплатити послуги з використанням платіжних систем, отримати консультації працівників відділу РАЦС за надісланими через Інтернет-портал заявами або зверненнями.

Повідомлення про результати розгляду заяви або звернення надсилається користувачу в день їх отримання або не пізніше наступного робочого дня у разі надходження заяви або звернення в неробочий час відділу та відображається в особистому кабінеті.

Якщо надсилається  заява або звернення про державну реєстрацію шлюбу користувачу необхідно не пізніше трьох робочих днів після отримання повідомлення про результати розгляду звернутися особисто до відділу РАЦС для підписання заяви, сформованої на підставі електронного звернення.

Світлов Сергій

August 5, 2019 В Україні буде діяти спрощена процедура надання послуг в сфері пенсійного забезпечення

2 серпня 2019 року набрала чинності постанова Кабінету міністрів України № 681 від 17.07.2019 «Про оптимізацію надання адміністративних послуг у сфері пенсійного забезпечення», якою передбачено запровадження онлайн послуг в сфері пенсійного забезпечення.

July 11, 2019 В Україні запроваджено проект е-Малятко

Кабінет міністрів України 10 липня 2019 р. ухвалив постанову, яка дає старт реалізації проекту в сфері електронних послуг е-Малятко. Враховуючи щорічну народжуваність близько 400 000 дітей, реалізація проекту призведе у масштабі держави до вагомої економії коштів та часу для громадян, органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

June 7, 2019 Верховна Рада прийняла ЗУ «Про тимчасові слідчі комісії і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України»

6 червня 2019 року Верховна Рада України прийняла Закон України «Про тимчасові слідчі комісії і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України» № 1098, який передбачає практичну реалізацію процедури імпічменту президента України.