В Україні розпочав роботу проект щодо подання заяв у сфері державної реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет - Peregrin Capital Group
Your protection and comfort
during legal proceedings
February 6, 2017 В Україні розпочав роботу проект щодо подання заяв у сфері державної реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет

Відповідний наказ Мін’юсту від 2 грудня 2016 року № 3446/5 набрав чинності 1 лютого 2017 року.

Згідно з нововведенням фізичні особи можуть подати заяви у сфері державної реєстрації актів цивільного стану з накладенням електронних цифрових підписів або звернення щодо формування таких заяв через Інтернет з використанням веб-порталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану».

Для електронної реєстрації на порталі слід заповнити форму, зазначивши ПІБ, логін, адресу електронної пошти.

Необхідно також заповнити заяву, передбачену Правилами державної реєстрації актів цивільного стану в Україні, Правилами внесення змін до актових записів цивільного стану, їх поновлення та анулювання, Інструкцією щодо ведення Державного реєстру актів цивільного стану громадян, звернення для їх подальшої передачі до відділів РАЦС.

Після цього потрібно надіслати до відділів РАЦС скан-копії документів, необхідних для державної реєстрації актів цивільного стану, внесення змін до актових записів, їх поновлення та анулювання, у форматі, придатному для роздрукування або зчитування цих документів в електронному вигляді,  записатися на відвідування відділу РАЦС із зазначенням зручних дати та часу, сплатити послуги з використанням платіжних систем, отримати консультації працівників відділу РАЦС за надісланими через Інтернет-портал заявами або зверненнями.

Повідомлення про результати розгляду заяви або звернення надсилається користувачу в день їх отримання або не пізніше наступного робочого дня у разі надходження заяви або звернення в неробочий час відділу та відображається в особистому кабінеті.

Якщо надсилається  заява або звернення про державну реєстрацію шлюбу користувачу необхідно не пізніше трьох робочих днів після отримання повідомлення про результати розгляду звернутися особисто до відділу РАЦС для підписання заяви, сформованої на підставі електронного звернення.

Світлов Сергій

January 18, 2019 В Україні будуть введені нові засади соціальних послуг

17 січня 2019 р. Верховна Рада України прийняла Закон «Про соціальні послуги», який визначає основні організаційні та правові засади надання соціальних послуг, спрямованих на профілактику, подолання складних життєвих обставин та мінімізацію їх наслідків, особам, які перебувають у складних життєвих обставинах.

January 8, 2019 З 1 січня 2019 року починають діяти нові правила двосторонньої торгівлі з ЄС

З 1 січня 2019 року між Україною та Європейським Союзом у двосторонній торгівлі розпочато застосування положень Регіональної конвенції про пан-євро-середземноморські преференційні правила походження.

December 17, 2018 Реформування державних і комунальних ЗМІ: стан та перспективи

Відповідно до Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», 31 грудня 2018 року є останнім днем, коли засоби масової інформації можуть здійснити роздержавлення, в іншому випадку – їх свідоцтво буде анульовано Міністерством юстиції України і вони не матимуть права випускати газети або журнали.