Наказом Міністерства Юстиції України від 02.02.2017 № 254/5В затверджено Порядок прийняття та обліку в установах виконання покарань і слідчих iзоляторах заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події. - Peregrin Capital Group
Your protection and comfort
during legal proceedings
February 14, 2017 Наказом Міністерства Юстиції України від 02.02.2017 № 254/5В затверджено Порядок прийняття та обліку в установах виконання покарань і слідчих iзоляторах заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події.

Згідно з положенями Порядку про вчинені кримінальні правопорушення та інші події на території установ виконання покарань і СІЗО можна повідомити усно або в письмовій заяві. Також ця інформація може бути отримана через ЗМІ, під час особистого прийому i засобами телефонного зв’язку.

Заяви і повідомлення повинні мiстити найменування органу (підприємства, установи, організації), ПІБ заявника, його поштову адресу, підпис, дату написання заяви та короткий опис обставин.

Якщо неможливо встановити авторство, або якщо заявник вiдмовився надати про себе відомостi, персонал установи негайно складає рапорт iз зазначенням цих обставин.

Усні або письмовi заяви, повідомлення і рапорти персоналу установи, якi містять відомості про вчинені кримінальні правопорушення або інші події, незалежно від часу їх вчинення, особи заявника та способу їх надходження приймаються черговою частиною установи.

Світлов Сергій

January 18, 2019 В Україні будуть введені нові засади соціальних послуг

17 січня 2019 р. Верховна Рада України прийняла Закон «Про соціальні послуги», який визначає основні організаційні та правові засади надання соціальних послуг, спрямованих на профілактику, подолання складних життєвих обставин та мінімізацію їх наслідків, особам, які перебувають у складних життєвих обставинах.

January 8, 2019 З 1 січня 2019 року починають діяти нові правила двосторонньої торгівлі з ЄС

З 1 січня 2019 року між Україною та Європейським Союзом у двосторонній торгівлі розпочато застосування положень Регіональної конвенції про пан-євро-середземноморські преференційні правила походження.

December 17, 2018 Реформування державних і комунальних ЗМІ: стан та перспективи

Відповідно до Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», 31 грудня 2018 року є останнім днем, коли засоби масової інформації можуть здійснити роздержавлення, в іншому випадку – їх свідоцтво буде анульовано Міністерством юстиції України і вони не матимуть права випускати газети або журнали.