В Кримінальний процесуальний кодекс України планується законодавчо закріпити зміни, стосовно процесуальних строків, а також інші важливі аспекти, зокрема, забезпечення реалізації заочного засудження винних в протиправних діяннях. - Peregrin Capital Group
Your protection and comfort
during legal proceedings
March 29, 2017 В Кримінальний процесуальний кодекс України планується законодавчо закріпити зміни, стосовно процесуальних строків, а також інші важливі аспекти, зокрема, забезпечення реалізації заочного засудження винних в протиправних діяннях.

Нові зміни до КПК встановлюють, що строк ознайомлення з матеріалами досудового розслідування сторонами кримінального провадження в порядку, передбаченому кодексом, не зараховується до загального терміну досудового розслідування.

Також передбачаються правила визначення загального терміну досудового розслідування при об’єднанні кримінальних проваджень.

Загальний строк досудового розслідування при об’єднанні кримінальних проваджень у порядку, передбаченому статтею 217 цього Кодексу, відтепер визначається:

1) у провадженнях, які розслідувалися в один проміжок часу, – шляхом поглинання меншого строку більшим;

2) у провадженнях, які розслідувалися в різні проміжки часу, – шляхом додавання строків досудового розслідування по кожному із таких проваджень, які не пересікаються, в межах строків досудового розслідування злочину, який передбачає найбільш тривалий строк досудового розслідування з урахуванням можливості його продовження, передбаченої частиною другою цієї статті.

У ВР даний законопроект потребує прийняття редакції у другому читанні відповідно до регламентної процедури парламенту.

Світлов Сергій

August 5, 2019 В Україні буде діяти спрощена процедура надання послуг в сфері пенсійного забезпечення

2 серпня 2019 року набрала чинності постанова Кабінету міністрів України № 681 від 17.07.2019 «Про оптимізацію надання адміністративних послуг у сфері пенсійного забезпечення», якою передбачено запровадження онлайн послуг в сфері пенсійного забезпечення.

July 11, 2019 В Україні запроваджено проект е-Малятко

Кабінет міністрів України 10 липня 2019 р. ухвалив постанову, яка дає старт реалізації проекту в сфері електронних послуг е-Малятко. Враховуючи щорічну народжуваність близько 400 000 дітей, реалізація проекту призведе у масштабі держави до вагомої економії коштів та часу для громадян, органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

June 7, 2019 Верховна Рада прийняла ЗУ «Про тимчасові слідчі комісії і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України»

6 червня 2019 року Верховна Рада України прийняла Закон України «Про тимчасові слідчі комісії і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України» № 1098, який передбачає практичну реалізацію процедури імпічменту президента України.