В Кримінальний процесуальний кодекс України планується законодавчо закріпити зміни, стосовно процесуальних строків, а також інші важливі аспекти, зокрема, забезпечення реалізації заочного засудження винних в протиправних діяннях. - Peregrin Capital Group
Your protection and comfort
during legal proceedings
March 29, 2017 В Кримінальний процесуальний кодекс України планується законодавчо закріпити зміни, стосовно процесуальних строків, а також інші важливі аспекти, зокрема, забезпечення реалізації заочного засудження винних в протиправних діяннях.

Нові зміни до КПК встановлюють, що строк ознайомлення з матеріалами досудового розслідування сторонами кримінального провадження в порядку, передбаченому кодексом, не зараховується до загального терміну досудового розслідування.

Також передбачаються правила визначення загального терміну досудового розслідування при об’єднанні кримінальних проваджень.

Загальний строк досудового розслідування при об’єднанні кримінальних проваджень у порядку, передбаченому статтею 217 цього Кодексу, відтепер визначається:

1) у провадженнях, які розслідувалися в один проміжок часу, – шляхом поглинання меншого строку більшим;

2) у провадженнях, які розслідувалися в різні проміжки часу, – шляхом додавання строків досудового розслідування по кожному із таких проваджень, які не пересікаються, в межах строків досудового розслідування злочину, який передбачає найбільш тривалий строк досудового розслідування з урахуванням можливості його продовження, передбаченої частиною другою цієї статті.

У ВР даний законопроект потребує прийняття редакції у другому читанні відповідно до регламентної процедури парламенту.

Світлов Сергій

January 18, 2019 В Україні будуть введені нові засади соціальних послуг

17 січня 2019 р. Верховна Рада України прийняла Закон «Про соціальні послуги», який визначає основні організаційні та правові засади надання соціальних послуг, спрямованих на профілактику, подолання складних життєвих обставин та мінімізацію їх наслідків, особам, які перебувають у складних життєвих обставинах.

January 8, 2019 З 1 січня 2019 року починають діяти нові правила двосторонньої торгівлі з ЄС

З 1 січня 2019 року між Україною та Європейським Союзом у двосторонній торгівлі розпочато застосування положень Регіональної конвенції про пан-євро-середземноморські преференційні правила походження.

December 17, 2018 Реформування державних і комунальних ЗМІ: стан та перспективи

Відповідно до Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», 31 грудня 2018 року є останнім днем, коли засоби масової інформації можуть здійснити роздержавлення, в іншому випадку – їх свідоцтво буде анульовано Міністерством юстиції України і вони не матимуть права випускати газети або журнали.