Національна поліція і Державна служба України з лікарських засобів підписали Меморандум про співпрацю з метою захисту українців від неякісних лікарських засобів. - Peregrin Capital Group
Your protection and comfort
during legal proceedings
July 26, 2017 Національна поліція і Державна служба України з лікарських засобів підписали Меморандум про співпрацю з метою захисту українців від неякісних лікарських засобів.

 

Взаємодія буде спрямована на здійснення держконтролю за якістю ліків, протидію обігу незареєстрованих, таких, що ввозяться в Україну з порушенням митних правил, неякісних і фальсифікованих лікарських засобів, а також незаконному обігу наркотиків.

Для досягнення поставлених цілей Державна служба України з лікарських засобів обмінюватиметься з Національною поліцією інформацією про незаконно ввезені ліки, осіб, які їх реалізовували, про виготовлення фальсифікату, а також про юридичних і фізичних осіб, що причетні до порушення правил обігу лікарських засобів.

 Національна поліція вноситиме всі дані до ЄРДР і вживатиме відповідні заходи, у тому числі вилучатиме неякісні чи незаконні ліки.

Усі вжиті цими органами заходи, спрямовані на боротьбу з фальсифікацією ліків, висвітлюватимуться у ЗМІ.

Світлов С.

August 5, 2019 В Україні буде діяти спрощена процедура надання послуг в сфері пенсійного забезпечення

2 серпня 2019 року набрала чинності постанова Кабінету міністрів України № 681 від 17.07.2019 «Про оптимізацію надання адміністративних послуг у сфері пенсійного забезпечення», якою передбачено запровадження онлайн послуг в сфері пенсійного забезпечення.

July 11, 2019 В Україні запроваджено проект е-Малятко

Кабінет міністрів України 10 липня 2019 р. ухвалив постанову, яка дає старт реалізації проекту в сфері електронних послуг е-Малятко. Враховуючи щорічну народжуваність близько 400 000 дітей, реалізація проекту призведе у масштабі держави до вагомої економії коштів та часу для громадян, органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

June 7, 2019 Верховна Рада прийняла ЗУ «Про тимчасові слідчі комісії і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України»

6 червня 2019 року Верховна Рада України прийняла Закон України «Про тимчасові слідчі комісії і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України» № 1098, який передбачає практичну реалізацію процедури імпічменту президента України.