Національна поліція і Державна служба України з лікарських засобів підписали Меморандум про співпрацю з метою захисту українців від неякісних лікарських засобів. - Peregrin Capital Group
Your protection and comfort
during legal proceedings
July 26, 2017 Національна поліція і Державна служба України з лікарських засобів підписали Меморандум про співпрацю з метою захисту українців від неякісних лікарських засобів.

 

Взаємодія буде спрямована на здійснення держконтролю за якістю ліків, протидію обігу незареєстрованих, таких, що ввозяться в Україну з порушенням митних правил, неякісних і фальсифікованих лікарських засобів, а також незаконному обігу наркотиків.

Для досягнення поставлених цілей Державна служба України з лікарських засобів обмінюватиметься з Національною поліцією інформацією про незаконно ввезені ліки, осіб, які їх реалізовували, про виготовлення фальсифікату, а також про юридичних і фізичних осіб, що причетні до порушення правил обігу лікарських засобів.

 Національна поліція вноситиме всі дані до ЄРДР і вживатиме відповідні заходи, у тому числі вилучатиме неякісні чи незаконні ліки.

Усі вжиті цими органами заходи, спрямовані на боротьбу з фальсифікацією ліків, висвітлюватимуться у ЗМІ.

Світлов С.

January 18, 2019 В Україні будуть введені нові засади соціальних послуг

17 січня 2019 р. Верховна Рада України прийняла Закон «Про соціальні послуги», який визначає основні організаційні та правові засади надання соціальних послуг, спрямованих на профілактику, подолання складних життєвих обставин та мінімізацію їх наслідків, особам, які перебувають у складних життєвих обставинах.

January 8, 2019 З 1 січня 2019 року починають діяти нові правила двосторонньої торгівлі з ЄС

З 1 січня 2019 року між Україною та Європейським Союзом у двосторонній торгівлі розпочато застосування положень Регіональної конвенції про пан-євро-середземноморські преференційні правила походження.

December 17, 2018 Реформування державних і комунальних ЗМІ: стан та перспективи

Відповідно до Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», 31 грудня 2018 року є останнім днем, коли засоби масової інформації можуть здійснити роздержавлення, в іншому випадку – їх свідоцтво буде анульовано Міністерством юстиції України і вони не матимуть права випускати газети або журнали.