Юридична компанія Peregrin Capital Group разом з Kharkiv IT Cluster запрошують взяти участь в семінарі – IT Legal Talk: Як відкрити бізнес в США. - Peregrin Capital Group
Your protection and comfort
during legal proceedings
September 13, 2017 Юридична компанія Peregrin Capital Group разом з Kharkiv IT Cluster запрошують взяти участь в семінарі – IT Legal Talk: Як відкрити бізнес в США.

 
Захід відбудеться 16 вересня 2017 року у Fabrika.space, за адресою:
м. Харків, вул. Благовіщенська, 1.
Семінар буде присвячено юридичному аспекту відкриття компанії в США.
 
Будуть розглянуті переваги ведення бізнесу в американській юрисдикції, питання відносно вибору організаційно-правової форми майбутньої компанії, оподаткування в залежності від штату, питання трудового права і взаємодії між американськими і українськими компаніями.
 
Спеціально запрошений гість – Сергій Гошовський – партнер юридичної компанії Hoshovsky Law Firm (New York).
 
Реєстрація на семінар: https://goo.gl/WFyoP9

January 18, 2019 В Україні будуть введені нові засади соціальних послуг

17 січня 2019 р. Верховна Рада України прийняла Закон «Про соціальні послуги», який визначає основні організаційні та правові засади надання соціальних послуг, спрямованих на профілактику, подолання складних життєвих обставин та мінімізацію їх наслідків, особам, які перебувають у складних життєвих обставинах.

January 8, 2019 З 1 січня 2019 року починають діяти нові правила двосторонньої торгівлі з ЄС

З 1 січня 2019 року між Україною та Європейським Союзом у двосторонній торгівлі розпочато застосування положень Регіональної конвенції про пан-євро-середземноморські преференційні правила походження.

December 17, 2018 Реформування державних і комунальних ЗМІ: стан та перспективи

Відповідно до Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», 31 грудня 2018 року є останнім днем, коли засоби масової інформації можуть здійснити роздержавлення, в іншому випадку – їх свідоцтво буде анульовано Міністерством юстиції України і вони не матимуть права випускати газети або журнали.