Юридична компанія Peregrin Capital Group разом з Kharkiv IT Cluster запрошують взяти участь в семінарі – IT Legal Talk: Як відкрити бізнес в США. - Peregrin Capital Group
Your protection and comfort
during legal proceedings
September 13, 2017 Юридична компанія Peregrin Capital Group разом з Kharkiv IT Cluster запрошують взяти участь в семінарі – IT Legal Talk: Як відкрити бізнес в США.

 
Захід відбудеться 16 вересня 2017 року у Fabrika.space, за адресою:
м. Харків, вул. Благовіщенська, 1.
Семінар буде присвячено юридичному аспекту відкриття компанії в США.
 
Будуть розглянуті переваги ведення бізнесу в американській юрисдикції, питання відносно вибору організаційно-правової форми майбутньої компанії, оподаткування в залежності від штату, питання трудового права і взаємодії між американськими і українськими компаніями.
 
Спеціально запрошений гість – Сергій Гошовський – партнер юридичної компанії Hoshovsky Law Firm (New York).
 
Реєстрація на семінар: https://goo.gl/WFyoP9

August 5, 2019 В Україні буде діяти спрощена процедура надання послуг в сфері пенсійного забезпечення

2 серпня 2019 року набрала чинності постанова Кабінету міністрів України № 681 від 17.07.2019 «Про оптимізацію надання адміністративних послуг у сфері пенсійного забезпечення», якою передбачено запровадження онлайн послуг в сфері пенсійного забезпечення.

July 11, 2019 В Україні запроваджено проект е-Малятко

Кабінет міністрів України 10 липня 2019 р. ухвалив постанову, яка дає старт реалізації проекту в сфері електронних послуг е-Малятко. Враховуючи щорічну народжуваність близько 400 000 дітей, реалізація проекту призведе у масштабі держави до вагомої економії коштів та часу для громадян, органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

June 7, 2019 Верховна Рада прийняла ЗУ «Про тимчасові слідчі комісії і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України»

6 червня 2019 року Верховна Рада України прийняла Закон України «Про тимчасові слідчі комісії і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України» № 1098, який передбачає практичну реалізацію процедури імпічменту президента України.