Представники Peregrin Capital Group взяли участь в семінарі – IT Legal Talk: Як відкрити бізнес в США. - Peregrin Capital Group
Your protection and comfort
during legal proceedings
September 18, 2017 Представники Peregrin Capital Group взяли участь в семінарі – IT Legal Talk: Як відкрити бізнес в США.

Компанія Peregrin Capital Group продовжує своє традиційне спілкування між професіоналами різних бізнес-ринків і різних юрисдикцій. Представники компанії Ірина Венедіктова і Юрій Зінченко взяли безпосередню участь в IT Legal Talk: Як відкрити бізнес в США. Дякуємо Kharkiv IT cluster за організацію та унікальну можливість поспілкуватися з IT-спільнотою, і Сергію Гошовському з Юрієм Зінченко за чудові доповіді. Чекаємо всіх бажаючих на наших заходах, де можна отримати цікаву і корисну інформацію для вашого бізнесу.

January 18, 2019 В Україні будуть введені нові засади соціальних послуг

17 січня 2019 р. Верховна Рада України прийняла Закон «Про соціальні послуги», який визначає основні організаційні та правові засади надання соціальних послуг, спрямованих на профілактику, подолання складних життєвих обставин та мінімізацію їх наслідків, особам, які перебувають у складних життєвих обставинах.

January 8, 2019 З 1 січня 2019 року починають діяти нові правила двосторонньої торгівлі з ЄС

З 1 січня 2019 року між Україною та Європейським Союзом у двосторонній торгівлі розпочато застосування положень Регіональної конвенції про пан-євро-середземноморські преференційні правила походження.

December 17, 2018 Реформування державних і комунальних ЗМІ: стан та перспективи

Відповідно до Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», 31 грудня 2018 року є останнім днем, коли засоби масової інформації можуть здійснити роздержавлення, в іншому випадку – їх свідоцтво буде анульовано Міністерством юстиції України і вони не матимуть права випускати газети або журнали.