В Україні планується посилити захист прав дітей та створити реєстр неплатників аліментів - Peregrin Capital Group
Your protection and comfort
during legal proceedings
November 20, 2017 В Україні планується посилити захист прав дітей та створити реєстр неплатників аліментів

В Україні планується створити публічний реєстр осіб, які уникають від сплати аліментів в інтересах своїх дітей. Дані про недобросовісних батьків розмістять на офіційному сайті Міністерства юстиції України.

Також для виправлення ситуації в позитивний бік планується також внести деякі зміни відносно посилення прав дітей і захисту їх від економічного насильства з боку батьків. Закрема, новим законопроектом передбачається:

– заборонити виїзд за кордон особам, які більше 6 місяців не платять аліменти;

– позбавити неплатників права не давати згоду на виїзд дитини за кордон;

– позбавити права керувати автомобілем, користуватися зброєю, полювати;

– запровадити виконання суспільно корисних робіт до 2 місяців, плата за які спрямовуватиметься на рахунок дитини для погашення боргу по сплаті аліментів;

– посилити кримінальну відповідальність для батьків, які не платять аліменти.

Дані зміни містить відповідний законопроект № 7277 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів”, який вже зареєстровано у Верховній Раді України.

Сергій Світлов

August 5, 2019 В Україні буде діяти спрощена процедура надання послуг в сфері пенсійного забезпечення

2 серпня 2019 року набрала чинності постанова Кабінету міністрів України № 681 від 17.07.2019 «Про оптимізацію надання адміністративних послуг у сфері пенсійного забезпечення», якою передбачено запровадження онлайн послуг в сфері пенсійного забезпечення.

July 11, 2019 В Україні запроваджено проект е-Малятко

Кабінет міністрів України 10 липня 2019 р. ухвалив постанову, яка дає старт реалізації проекту в сфері електронних послуг е-Малятко. Враховуючи щорічну народжуваність близько 400 000 дітей, реалізація проекту призведе у масштабі держави до вагомої економії коштів та часу для громадян, органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

June 7, 2019 Верховна Рада прийняла ЗУ «Про тимчасові слідчі комісії і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України»

6 червня 2019 року Верховна Рада України прийняла Закон України «Про тимчасові слідчі комісії і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України» № 1098, який передбачає практичну реалізацію процедури імпічменту президента України.