В Україні планується посилити захист прав дітей та створити реєстр неплатників аліментів - Peregrin Capital Group
Your protection and comfort
during legal proceedings
November 20, 2017 В Україні планується посилити захист прав дітей та створити реєстр неплатників аліментів

В Україні планується створити публічний реєстр осіб, які уникають від сплати аліментів в інтересах своїх дітей. Дані про недобросовісних батьків розмістять на офіційному сайті Міністерства юстиції України.

Також для виправлення ситуації в позитивний бік планується також внести деякі зміни відносно посилення прав дітей і захисту їх від економічного насильства з боку батьків. Закрема, новим законопроектом передбачається:

– заборонити виїзд за кордон особам, які більше 6 місяців не платять аліменти;

– позбавити неплатників права не давати згоду на виїзд дитини за кордон;

– позбавити права керувати автомобілем, користуватися зброєю, полювати;

– запровадити виконання суспільно корисних робіт до 2 місяців, плата за які спрямовуватиметься на рахунок дитини для погашення боргу по сплаті аліментів;

– посилити кримінальну відповідальність для батьків, які не платять аліменти.

Дані зміни містить відповідний законопроект № 7277 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів”, який вже зареєстровано у Верховній Раді України.

Сергій Світлов

January 18, 2019 В Україні будуть введені нові засади соціальних послуг

17 січня 2019 р. Верховна Рада України прийняла Закон «Про соціальні послуги», який визначає основні організаційні та правові засади надання соціальних послуг, спрямованих на профілактику, подолання складних життєвих обставин та мінімізацію їх наслідків, особам, які перебувають у складних життєвих обставинах.

January 8, 2019 З 1 січня 2019 року починають діяти нові правила двосторонньої торгівлі з ЄС

З 1 січня 2019 року між Україною та Європейським Союзом у двосторонній торгівлі розпочато застосування положень Регіональної конвенції про пан-євро-середземноморські преференційні правила походження.

December 17, 2018 Реформування державних і комунальних ЗМІ: стан та перспективи

Відповідно до Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», 31 грудня 2018 року є останнім днем, коли засоби масової інформації можуть здійснити роздержавлення, в іншому випадку – їх свідоцтво буде анульовано Міністерством юстиції України і вони не матимуть права випускати газети або журнали.