Команда Peregrin Capital Group вітає з новорічними святами! - Peregrin Capital Group
Your protection and comfort
during legal proceedings
December 31, 2017 Команда Peregrin Capital Group вітає з новорічними святами!

pcgny

Команда Peregrin Capital Group вітає з Новим 2018 роком! Нехай Новий Рік принесе Вам нові сили для втілення самих амбітних планів і звершень. Спасибі Вам  за те, що Ви були і залишаєтеся з нами. Щастя, здоров’я і благополуччя Вам і Вашим родинам!

January 18, 2019 В Україні будуть введені нові засади соціальних послуг

17 січня 2019 р. Верховна Рада України прийняла Закон «Про соціальні послуги», який визначає основні організаційні та правові засади надання соціальних послуг, спрямованих на профілактику, подолання складних життєвих обставин та мінімізацію їх наслідків, особам, які перебувають у складних життєвих обставинах.

January 8, 2019 З 1 січня 2019 року починають діяти нові правила двосторонньої торгівлі з ЄС

З 1 січня 2019 року між Україною та Європейським Союзом у двосторонній торгівлі розпочато застосування положень Регіональної конвенції про пан-євро-середземноморські преференційні правила походження.

December 17, 2018 Реформування державних і комунальних ЗМІ: стан та перспективи

Відповідно до Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», 31 грудня 2018 року є останнім днем, коли засоби масової інформації можуть здійснити роздержавлення, в іншому випадку – їх свідоцтво буде анульовано Міністерством юстиції України і вони не матимуть права випускати газети або журнали.