В Україні запроваджено електронні земельні торги з використанням blockchain - Peregrin Capital Group
Your protection and comfort
during legal proceedings
September 24, 2018 В Україні запроваджено електронні земельні торги з використанням blockchain

Міністерство юстиції України, ДП «СЕТАМ» та Держгеокадастр 20.09.2018 р. презентували проект електронних земельних торгів в Україні.

В системі OpenMarket можливо придбати право оренди на земельну ділянку в онлайн аукціоні, використовуючи blockchain технологію.

Після оприлюднення оголошення на проведення електронних торгів на Веб-сайті автоматично визначається строк для підготовки до проведення торгів, реєстрації учасників, огляду майна, який становить 30 (тридцять) календарних днів.

Усі учасники, що були допущені виконавцем, мають он-лайн доступ до перебігу електронних торгів. Учасники вносять свої цінові пропозиції щодо лота з кроком підвищення ставки. Перша цінова пропозиція може бути такою самою, як стартова ціна лота. Кожна наступна цінова пропозиція повинна містити ціну, що вища за попередню на встановлений виконавцем електронних земельних торгів крок. Часом подачі цінової пропозиції вважається зафіксований системою час надходження цінової пропозиції учасника електронних земельних торгів. Зареєстрований учасник може у будь-який момент електронних торгів зробити відповідну цінову пропозицію.

У разі коли протягом трьох хвилин після надходження останньої цінової пропозиції не запропоновано вищу ціну, виконавець електронних земельних торгів закінчує торги за лотом одночасно з поданням звукового сигналу та висвітленням слова “Продано”, ціни продажу лота за останньою запропонованою найбільшою ціною, за якою виявлено намір придбати лот, та номера переможця.

Використання блокчейну забезпечує можливість функціонування систем без посередників, що дозволяє підвищити швидкість транзакцій, суттєво зменшити витрати та запобігти корупції.

January 18, 2019 В Україні будуть введені нові засади соціальних послуг

17 січня 2019 р. Верховна Рада України прийняла Закон «Про соціальні послуги», який визначає основні організаційні та правові засади надання соціальних послуг, спрямованих на профілактику, подолання складних життєвих обставин та мінімізацію їх наслідків, особам, які перебувають у складних життєвих обставинах.

January 8, 2019 З 1 січня 2019 року починають діяти нові правила двосторонньої торгівлі з ЄС

З 1 січня 2019 року між Україною та Європейським Союзом у двосторонній торгівлі розпочато застосування положень Регіональної конвенції про пан-євро-середземноморські преференційні правила походження.

December 17, 2018 Реформування державних і комунальних ЗМІ: стан та перспективи

Відповідно до Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», 31 грудня 2018 року є останнім днем, коли засоби масової інформації можуть здійснити роздержавлення, в іншому випадку – їх свідоцтво буде анульовано Міністерством юстиції України і вони не матимуть права випускати газети або журнали.