В Україні запроваджено електронні земельні торги з використанням blockchain - Peregrin Capital Group
Your protection and comfort
during legal proceedings
September 24, 2018 В Україні запроваджено електронні земельні торги з використанням blockchain

Міністерство юстиції України, ДП «СЕТАМ» та Держгеокадастр 20.09.2018 р. презентували проект електронних земельних торгів в Україні.

В системі OpenMarket можливо придбати право оренди на земельну ділянку в онлайн аукціоні, використовуючи blockchain технологію.

Після оприлюднення оголошення на проведення електронних торгів на Веб-сайті автоматично визначається строк для підготовки до проведення торгів, реєстрації учасників, огляду майна, який становить 30 (тридцять) календарних днів.

Усі учасники, що були допущені виконавцем, мають он-лайн доступ до перебігу електронних торгів. Учасники вносять свої цінові пропозиції щодо лота з кроком підвищення ставки. Перша цінова пропозиція може бути такою самою, як стартова ціна лота. Кожна наступна цінова пропозиція повинна містити ціну, що вища за попередню на встановлений виконавцем електронних земельних торгів крок. Часом подачі цінової пропозиції вважається зафіксований системою час надходження цінової пропозиції учасника електронних земельних торгів. Зареєстрований учасник може у будь-який момент електронних торгів зробити відповідну цінову пропозицію.

У разі коли протягом трьох хвилин після надходження останньої цінової пропозиції не запропоновано вищу ціну, виконавець електронних земельних торгів закінчує торги за лотом одночасно з поданням звукового сигналу та висвітленням слова “Продано”, ціни продажу лота за останньою запропонованою найбільшою ціною, за якою виявлено намір придбати лот, та номера переможця.

Використання блокчейну забезпечує можливість функціонування систем без посередників, що дозволяє підвищити швидкість транзакцій, суттєво зменшити витрати та запобігти корупції.

August 5, 2019 В Україні буде діяти спрощена процедура надання послуг в сфері пенсійного забезпечення

2 серпня 2019 року набрала чинності постанова Кабінету міністрів України № 681 від 17.07.2019 «Про оптимізацію надання адміністративних послуг у сфері пенсійного забезпечення», якою передбачено запровадження онлайн послуг в сфері пенсійного забезпечення.

July 11, 2019 В Україні запроваджено проект е-Малятко

Кабінет міністрів України 10 липня 2019 р. ухвалив постанову, яка дає старт реалізації проекту в сфері електронних послуг е-Малятко. Враховуючи щорічну народжуваність близько 400 000 дітей, реалізація проекту призведе у масштабі держави до вагомої економії коштів та часу для громадян, органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

June 7, 2019 Верховна Рада прийняла ЗУ «Про тимчасові слідчі комісії і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України»

6 червня 2019 року Верховна Рада України прийняла Закон України «Про тимчасові слідчі комісії і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України» № 1098, який передбачає практичну реалізацію процедури імпічменту президента України.