Національною поліцією України проводиться Всеукраїнська оперативно-профілактична операція «Пірати» - Peregrin Capital Group
Ваша защита и комфорт
при ведении дел
4 октября 2016 года Національною поліцією України проводиться Всеукраїнська оперативно-профілактична операція «Пірати»

Згідно відомостей офіційного сайту Національної поліції України, з 5 вересня 2016 року в Україні проводиться Всеукраїнська оперативно-профілактична операція «Пірати».

Мета оперативно-профілактичних заходів — виявлення та документування протиправної діяльності суб’єктів господарювання, окремих осіб та членів організованих злочинних груп, що спеціалізуються на виготовленні, підробці, відтворенні, збуті та розповсюдженні об’єктів інтелектуальної власності з боку організованих злочинних груп та окремих осіб, що спеціалізуються на вчиненні кримінальних правопорушень у сфері інтелектуальної власності з використанням системи Інтернет.

Заплановано, що операція триватиме один місяць, тобто до 05.10.2016 року, проте деякі підрозділи кіберполіції, зокрема кіберполіцейські Сумської області долучились до проведення цієї операції лише 30.09.2016 року, про що опубліковано новину на офіційному сайту.

За таких обставин є всі підстави очікувати активізації оперативно-розшукової діяльності кіберполіцейських, у тому числі і у Харківському регіоні, оскільки кіберполіція Сумщини підпорядковується Слобожанському управлінню кіберполіції, до складу якого входить і Відділ протидії кіберзлочинності у Харківській області.

Більш детально див.: https://www.npu.gov.ua/uk/publish/article/1513895

Для того, щоб знати та розуміти як діяти у разі несподіваного та неочікуваного візиту правоохоронців, юридична компанія «Peregrin Capital Group» проводить семінар 10.10.2016 року, який об’єднає провідних спеціалістів в IT-сфері, керівництво кіберполіції України, професійних адвокатів у сфері захисту IT-бізнесу, з метою обговорення проблем та перспектив роботи IT-компаній у правовому полі України.

Зокрема будуть обговорюватись питання дій власників та керівників IT-компаній під час проведення слідчих дій щодо їх співробітників та компаній.

Станіслав Борисов

5 августа 2019 года В Україні буде діяти спрощена процедура надання послуг в сфері пенсійного забезпечення

2 серпня 2019 року набрала чинності постанова Кабінету міністрів України № 681 від 17.07.2019 «Про оптимізацію надання адміністративних послуг у сфері пенсійного забезпечення», якою передбачено запровадження онлайн послуг в сфері пенсійного забезпечення.

11 июля 2019 года В Україні запроваджено проект е-Малятко

Кабінет міністрів України 10 липня 2019 р. ухвалив постанову, яка дає старт реалізації проекту в сфері електронних послуг е-Малятко. Враховуючи щорічну народжуваність близько 400 000 дітей, реалізація проекту призведе у масштабі держави до вагомої економії коштів та часу для громадян, органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

7 июня 2019 года Верховна Рада прийняла ЗУ «Про тимчасові слідчі комісії і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України»

6 червня 2019 року Верховна Рада України прийняла Закон України «Про тимчасові слідчі комісії і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України» № 1098, який передбачає практичну реалізацію процедури імпічменту президента України.