Національною поліцією України проводиться Всеукраїнська оперативно-профілактична операція «Пірати» - Peregrin Capital Group
Ваша защита и комфорт
при ведении дел
4 октября 2016 года Національною поліцією України проводиться Всеукраїнська оперативно-профілактична операція «Пірати»

Згідно відомостей офіційного сайту Національної поліції України, з 5 вересня 2016 року в Україні проводиться Всеукраїнська оперативно-профілактична операція «Пірати».

Мета оперативно-профілактичних заходів — виявлення та документування протиправної діяльності суб’єктів господарювання, окремих осіб та членів організованих злочинних груп, що спеціалізуються на виготовленні, підробці, відтворенні, збуті та розповсюдженні об’єктів інтелектуальної власності з боку організованих злочинних груп та окремих осіб, що спеціалізуються на вчиненні кримінальних правопорушень у сфері інтелектуальної власності з використанням системи Інтернет.

Заплановано, що операція триватиме один місяць, тобто до 05.10.2016 року, проте деякі підрозділи кіберполіції, зокрема кіберполіцейські Сумської області долучились до проведення цієї операції лише 30.09.2016 року, про що опубліковано новину на офіційному сайту.

За таких обставин є всі підстави очікувати активізації оперативно-розшукової діяльності кіберполіцейських, у тому числі і у Харківському регіоні, оскільки кіберполіція Сумщини підпорядковується Слобожанському управлінню кіберполіції, до складу якого входить і Відділ протидії кіберзлочинності у Харківській області.

Більш детально див.: https://www.npu.gov.ua/uk/publish/article/1513895

Для того, щоб знати та розуміти як діяти у разі несподіваного та неочікуваного візиту правоохоронців, юридична компанія «Peregrin Capital Group» проводить семінар 10.10.2016 року, який об’єднає провідних спеціалістів в IT-сфері, керівництво кіберполіції України, професійних адвокатів у сфері захисту IT-бізнесу, з метою обговорення проблем та перспектив роботи IT-компаній у правовому полі України.

Зокрема будуть обговорюватись питання дій власників та керівників IT-компаній під час проведення слідчих дій щодо їх співробітників та компаній.

Станіслав Борисов

15 апреля 2019 года Президент підписав Кодекс з процедур банкрутства

15 квітня 2019 р. Президент України підписав Кодекс з процедур банкрутства.

5 апреля 2019 года В Україні набули чинності нові правила трансплантації органів

31 березня набув чинності Закон № 2694-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо застосування трансплантації анатомічних матеріалів людині".

15 марта 2019 года Чоловіки зможуть брати відпустку у зв’язку з пологами

У Верховній Раді зареєстровано Проект Закону про внесення змін до статті 17 Закону України "Про відпустки", яким запропоновано надавати чоловікам оплачувану відпустку у зв’язку з народженням дитини.