Наказом Міністерства Юстиції України від 02.02.2017 № 254/5В затверджено Порядок прийняття та обліку в установах виконання покарань і слідчих iзоляторах заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події. - Peregrin Capital Group
Ваша защита и комфорт
при ведении дел
14 февраля 2017 года Наказом Міністерства Юстиції України від 02.02.2017 № 254/5В затверджено Порядок прийняття та обліку в установах виконання покарань і слідчих iзоляторах заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події.

Згідно з положенями Порядку про вчинені кримінальні правопорушення та інші події на території установ виконання покарань і СІЗО можна повідомити усно або в письмовій заяві. Також ця інформація може бути отримана через ЗМІ, під час особистого прийому i засобами телефонного зв’язку.

Заяви і повідомлення повинні мiстити найменування органу (підприємства, установи, організації), ПІБ заявника, його поштову адресу, підпис, дату написання заяви та короткий опис обставин.

Якщо неможливо встановити авторство, або якщо заявник вiдмовився надати про себе відомостi, персонал установи негайно складає рапорт iз зазначенням цих обставин.

Усні або письмовi заяви, повідомлення і рапорти персоналу установи, якi містять відомості про вчинені кримінальні правопорушення або інші події, незалежно від часу їх вчинення, особи заявника та способу їх надходження приймаються черговою частиною установи.

Cвітлов Сергій

5 августа 2019 года В Україні буде діяти спрощена процедура надання послуг в сфері пенсійного забезпечення

2 серпня 2019 року набрала чинності постанова Кабінету міністрів України № 681 від 17.07.2019 «Про оптимізацію надання адміністративних послуг у сфері пенсійного забезпечення», якою передбачено запровадження онлайн послуг в сфері пенсійного забезпечення.

11 июля 2019 года В Україні запроваджено проект е-Малятко

Кабінет міністрів України 10 липня 2019 р. ухвалив постанову, яка дає старт реалізації проекту в сфері електронних послуг е-Малятко. Враховуючи щорічну народжуваність близько 400 000 дітей, реалізація проекту призведе у масштабі держави до вагомої економії коштів та часу для громадян, органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

7 июня 2019 года Верховна Рада прийняла ЗУ «Про тимчасові слідчі комісії і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України»

6 червня 2019 року Верховна Рада України прийняла Закон України «Про тимчасові слідчі комісії і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України» № 1098, який передбачає практичну реалізацію процедури імпічменту президента України.